Miljøvennlig, praktisk og lurt
By admin on jun 7, 2008 in Tips
Om du er en av de som gjerne vil handle smart og økonomisk, kan det lønne seg å følge med på hva som er på tilbud hvor og kanskje også satse på en handledag i uka, der man er innom et par-tre butikker og raskt og effektivt får med seg de beste tilbudene. For har man en plan og en handleliste, så er mye unødig tid og pengebruk spart.
Men så er det disse tilbudsbladene, da. De hoper seg opp og miljøvennlig er det ikke akkurat. Ikke er det så veldig i tråd med manges ønske om å redusere skrot og papirrot heller. Så hva gjør man?
InspirasjonOnline har tidligere formidlet tips om å følge med på de elektroniske tilbudsbladene. For mange butikker legger jo ut ukens tilbud på sin egen hjemmeside.
Nå har det kommet en enda enklere løsning. Nettsiden Tilbudsweb har satt seg fore å samle alle tilbudsblader på nett, slik at du enkelt kan gå inn på nettsiden der og finne frem til de tilbudene som er aktuelle for deg. Tilbudene er også sortert under kategorier, slik at det skal være enda lettere for deg å finne frem.
Siden har for tiden også en månedlig konkurranse der alle registrerte medlemmer er med i trekningen om et gavekort fra en av sidens samarbeidspartnere. Registrerte medlemmer kan også få tilsendt “Reklame-nei takk”-klistremerker til å sette på postkassen, slik at man slipper å få postkassen fyllt opp med papirreklame.









Post a Comment